ДРАГАН ПЕРИШИЋ

ШЕФ СТРУЧНОГ ШТАБА
Датум рођења: 25.10.1979.
У клубу од: 2. априла 2024. године
Претходни клубови: Раднички Пирот, Раднички СМ, Железничар Панчево, Радник Сурдулица, Напредак

НИКОЛА СТОЈАНОВИЋ

ПОМОЋНИ ТРЕНЕР
Датум рођења: 7.11.1983.
У клубу од: 2. априла 2024. године
Претходни клубови: Динамо Врање, Напредак, Радник Сурдулица

СТЕФАН ЦАРЕВИЋ

ПОМОЋНИ ТРЕНЕР
Датум рођења: 26.10.1988.
У клубу од: 2. априла 2024. године
Претходни клубови: Рад Београд, Будућност Добановци, Сумгаит (Азербејџан), Синђелић Београд, Раднички Пирот, Напредак, Замбија

ЛУКА СЛИЈЕПЧЕВИЋ

ПОМОЋНИ ТРЕНЕР
Датум рођења: 25.2.1993.
У клубу од: 1. јула 2018. године
Претходни клубови: /

МАРКО ПРЕНТОВИЋ

КОНДИЦИОНИ ТРЕНЕР
Датум рођења: 3.10.1983.
У клубу од: 12. јула 2023. године
Претходни клубови: Војводина, Ал – Фајсали (Јордан), Хенан Јиание Џенгџоу (Кина), Пролетер НС, Ал – Вехда (Саудијска Арабија), Нови Пазар, РФК Нови Сад 1921

ДЕЈАН ЗУКИЋ

ТРЕНЕР ГОЛМАНА
Датум рођења: 25.2.1979.
У клубу од: 25. јуна 2020. године
Претходни клубови: Младост БЈ, Слога Темерин

МИРОСЛАВ СМАЈИЋ

ТРЕНЕР АНАЛИТИЧАР
Датум рођења: 12.8.1972.
У клубу од: 25. јула 2023. године
Претходни клубови: Срем, Ал-Итихад (Либија), Војводина, Кабел

ОЗРЕН ДУКИЋ

ГЕНЕРАЛНИ СЕКРЕТАР
Датум рођења: 22.10.1955.
У клубу од: 25. јуна 2021. године
Претходни клубови: Слога Темерин, Пролетер НС, РФК Нови Сад 1921

ЗЛАТОМИР ФИЛИПИЋ - ЏЕЈ

ЕКОНОМ
Датум рођења: 26.3.1956.
У клубу од: 1. децембра 1995. године.
Претходни клубови: /